Szkolenia

Szkolenia obejmujące problematykę prawną.

Kancelaria w Stargardzie oferuje profesjonalne szkolenia zarówno otwarte, jak i zamknięte dedykowane dla różnorodnych grup odbiorców w tym przedsiębiorców, instytucji administracji publicznej, uczelni, izb gospodarczych oraz organizacji zrzeszających przedsiębiorców. Wyszczególniona grupa doświadczonych prawników z naszej Kancelarii zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń z różnych dziedzin prawa.

Zapraszamy na szkolenia m.in. z następujących tematów: 

  • prawa pracy,
  • prawa cywilnego,
  • prawa gospodarczego.


Szkolenia mogą odbywać się w siedzibie Kancelarii bądź bezpośrednio u Klienta, jak również poza Stargardem.

 

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

1. „Zmiany w Prawie Pracy od 2016 roku”.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu, które prowadzić będzie adwokat Małgorzata Zielińska- Kipieć specjalista z zakresu prawa pracy. Szkolenie organizowane jest przez Stargardzką Izbę Gosporadczą.

Dla kogo:

  • Przedsiębiorcy MŚP, głównie działy kadr i spraw pracowniczych

Tematyka :

  • Omówienie zmian ustawy Kodeks pracy dotyczących umów o pracę - zmiany wchodzące w życie w 2016 r.
  • Uprawnienia rodzicielskie w stanie prawnym obowiązującym od 2016 r.

Termin i miejsce:

  • 14.12.2015r ( poniedziałek ); godzina : 11.00 – 14.00
  • Siedziba Stargardzkiej Izby Gospodarczej, ul. Mieszka I-go 1 A w Stargardzie ( Brama Pyrzycka );

UWAGA ilość miejsc ograniczona!

Koszt szkolenia:
100 zł + VAT / osoba, ( płatne przelewem )
Nr konta: 72 1940 1076 3119 8767 0000 0000, Kancelaria Adwokacka Matusz-Michna, Zielińska-Kipieć Spółka Partnerska, z dopiskiem : „Udział w szkoleniu 14.12.2015r”.
W celu wystawienia faktury VAT – prosimy o podanie pełnej nazwy firmy, adresu, nr NIP oraz prosimy również o podanie imienia i nazwiska osoby biorącej udział w szkoleniu i nr telefonu na adres emailowy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
O udziale w szkoleniu osoby zostaną poinformowane emailem.

Termin zgłoszeń:

  • do 09.12.2015 r.
  • warunkiem uczestniczenia w szkoleniu jest dokonanie opłaty do dnia 09.12.2015 r.

 

2. „Nowe aspekty umów o prace w świetle zmian w Kodeksie Pracy”.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu, które prowadzić będzie adwokat Małgorzata Zielińska- Kipieć specjalista z zakresu prawa pracySzkolenie organizowane jest przez Fundusz Poręczeń Kredytowych w Stargardzie Szczecińskim Sp. z o.o. oraz Stargardzką Agencję Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o.

Celem szkolenia jest zaznajomienie pracodawców oraz osób odpowiedzialnych za sprawy kadrowe z najnowszymi zmianami w prawie pracy w aspekcie umów o pracę oraz w aspekcie uprawnień rodzicielskich.


Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są do dnia 3.11.2015 roku do godziny 12:00. Opłata za udział w szkoleniu wynosi 100 zł brutto od osoby. Szczegóły warunków uczestnictwa w szkoleniu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są do pobrania ze strony internetowej organizatora http://www.fpk.stargard.pl/.

Szkolenie odbędzie się w dniu 04.11.2015 r. w godzinach od 10.00 do 15.00 w Stargardzie Szczecińskim, ul. Pierwszej Brygady 35 lok. 208.

 

Harmonogram szkolenia.