Lista adwokatów

Adwokat Monika Matusz-Michna

Adwokat Monika Matusz-Michna

Adwokat Monika Matusz Michna Stargard Prawnik

Adwokat Monika Matusz-Michna, partner zarządzający, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.
Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas aplikacji adwokackiej w Szczecińskiej Izbie Adwokackiej. Odbyła etatową aplikację sądową w okręgu Sądu Okręgowego w Szczecinie składając w 2010 r., egzamin sędziowski.
W najściślejszym kręgu zainteresowań zawodowych znajdują się sprawy z zakresu prawa rodzinnego, karnego, cywilnego a w szczególności zagadnienia związane z dochodzeniem odszkodowań, roszczeń kompensacyjnych (zadośćuczynienie, renta) z tytułu wypadków komunikacyjnych, błędów medycznych, zniszczenia, uszkodzenia rzeczy.

Tel.: (+48) 531-630-048 E-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adwokat Małgorzata Zielińska-Kipieć

Adwokat Małgorzata Zielińska-Kipieć

Adwokat Małgorzata Zielińska Kipieć Prawnik Adwokat Małgorzata Zielińska-Kipieć, partner zarządzający, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

Odbyła etatową aplikację sądową okręgu Sądu Okręgowego w Szczecinie składając w 2010 r. egzamin sędziowski. Dodatkowe doświadczenie zdobyła na stanowisku asystenta sędziego w Sądzie Okręgowym w Szczecinie w Wydziale Cywilnym Rodzinnym, a także w Sądzie Rejonowym w Koszalinie w Wydziale Gospodarczym. 
Ukończyła "Zawodowe Szkolenie Mediacyjne Adwokatów" przeprowadzone przez Centrum Mediacyjne przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w Warszawie i uzyskała tytuł Mediatora, oraz studia podyplomowe na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego w zakresie wyceny nieruchomości. 
W swojej praktyce zajmuje się w szczególności sprawami z zakresu prawa pracy. Posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa rodzinnego, prawa cywilnego, z powodzeniem prowadzi sprawy karne.

Tel.: (+48) 535-351-668 E-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
adw. Robert Sucharzewski

adw. Robert Sucharzewski

Robert Sucharzewski Prawnik Stargard Szczeciński

Robert Sucharzewski, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, od 2015r. związany z Kancelarią. Jego zainteresowania zawodowe związane są z prawem cywilnym i rodzinnym.

Tel.: (+48) 91-836-98-60 E-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
specjalista Wojciech Kipieć

specjalista Wojciech Kipieć

Wojciech Kipieć Kancelaria Prawna Stargard

Wojciech Kipieć - manager ds. rozwoju i analiz/ specjalista ds. windykacji

Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w projektach związanych z obsługą wierzytelności instytucji finansowych, galerii handlowych oraz jako członek kadry zarządzającej spółek i organizacji samorządu gospodarczego.

Odpowiedzialny za budowanie i rozwój Kancelarii oraz aktywne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych.

Ponadto zajmuje się obsługą czynności w zakresie windykacji polubownej oraz egzekucji komorniczej.

 

Tel.: (+48) 91-836-98-60 E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
specjalista Łukasz Michna

specjalista Łukasz Michna

Łukasz Michna Kancelaria Prawnicza Stargard

Łukasz Michna- manager ds. rozwoju i analiz/ specjalista ds. windykacji

Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.
Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w projektach związanych z obsługą wierzytelności instytucji finansowych, galerii handlowych oraz jako członek kadry zarządzającej spółek zajmujących się obsługą wierzytelności. Przez wiele lat kierował działem sprzedaży przedsiębiorstwa z sektora motoryzacyjnego.

Odpowiedzialny za rozwój i poszukiwanie nowych możliwości biznesowych Kancelarii, przygotowywanie analiz i raportów dotyczących obszarów rozwoju rynku potrzebnych do realizacji celów, a także za negocjacje warunków współpracy z dostawcami i klientami na rynku B2B.

Ponadto zajmuje się obsługą czynności w zakresie windykacji polubownej.

 

Telefon: (+48) 91 836-98-60 E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dołącz do naszego zespołu !

Dołącz do naszego zespołu !

  CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU ?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się Kancelarią. Naszym kapitałem są ludzie. Poszukujemy osób kreatywnych, o przyjaznym usposobieniu, szerokich horyzontach, nastawionych na rozwój. Gwarantujemy ciekawą pracę w twórczym i przyjaznym środowisku oraz szerokie możliwości rozwoju zawodowego. Cenimy sobie rzetelność i zaangażowanie.

Wyślij CV wraz z listem motywacyjnym na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Telefon: (+48) 91-836-98-60 E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.